Каталог товарів

Time of Style

Сортувати по:
Фільтр

Time of Style (Тайм ів Стайл) - український бренд чоловічого молодіжного одягу створений в 2009 році. Назва Time of Style при перекладі на російську мову означає "" "" "" "" "" "" час стилю, пора бути стильним "" "" "" "" "" "".

Time of Style - це креативний дизайн, втілення стилю, якості і комфорту!

Асортимент бренду включає: чоловічі штани, штани, піджаки, сорочки, жилетки, светри, кардигани, джинси, бриджі, шорти, футболки, майки, джемпера, сорочки з короткими рукавами, легкі і теплі куртки, пальто, аксесуари.

Бренд відомий в Україні і зарекомендував себе високою якістю продукції, стильними та комфортними моделями одягу і дуже демократичною, доступною ціною.

Весь виробничий процес, починаючи від проектування стилів одягу, і закінчуючи пошиттям і упаковкою, здійснюється в Україні. Виробничі потужності компанії знаходяться в м.Одесі та оснащені всім необхідним сучасним обладнанням з виготовлення одягу. Компанія Time of Style використовує як імпортні, так і вітчизняні тканини, вибираючи найкращі і якісні. На відміну від інших брендів, компанія не випускає сезонні колекції, а 2-3 рази на місяць поповнює асортимент новинками.

Продукція бренду не розрахована на масове виробництво, а це значить, що купуючи продукцію Time of Style ви завжди будете індивідуальні в своєму стилі.