Каталог товарів

Користувальницька угода

Увага! Перш ніж переглядати цей сайт, уважно прочитайте ці умови. Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт.

 

Використання сайту

Веб-сайт belyo.com.ua (далі - "білизна" дозволяє вам переглядати та завантажувати матеріали цього сайту (далі - "сайт") лише для особистого некомерційного використання, якщо ви зберігаєте всю інформацію про авторські права та Інша інформація про право власності, що міститься у вихідних матеріалах та будь-яких копій з них. Забороняється змінити матеріали цього сайту, а також розповсюджувати або демонструвати їх у будь-якій формі або використовувати їх будь-яким іншим способом для громадських чи комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах заборонено.

 

Відмова від відповідальності

Матеріали та послуги цього сайту надаються "як є" без будь-яких гарантій. Білизна не гарантує точності та повноту матеріалів, програм та послуг, що надаються на цьому сайті. Білизна в будь-який час без попередження не може вносити зміни до матеріалів та послуг, наданих на цьому сайті, а також продукти та ціни, згадані в них. У разі старіння матеріалів та послуг на цьому сайті, пральня не зобов'язується оновлювати їх. За жодних обставин не несе відповідальності за будь-який збиток (у тому числі, але не обмежуючись пошкодженням від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), яка виникла внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

 

Реєстрація на сайті

Зареєструючись на сайті, ви погоджуєтеся надати надійну та точну інформацію про себе та ваші контактні дані.

В результаті реєстрації ви отримуєте логін та пароль, за безпеку якої ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном та паролем на сайті. У випадку втрачених реєстраційних даних ви погоджуєтеся повідомити нас про це.

 

Зворотній зв'язок та коментарі

Посилаючись на нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що це повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, образами, порушує авторське право, сприяє ненависті та / або дискримінації людей у ​​расових, етнічних, сексуальних, релігійних, соціальних , Соціальні, знаки, він містить образи до конкретних осіб або організацій, а також будь-яке інше порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтесь, що будь-який з ваших повідомлень нижня білизна може видалити без вашої згоди, а також безкоштовне використання на свій розсуд. Білизна не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачами сайту.

 

Використання персональних данних

Ми використовуємо різні технології для збору та зберігання інформації, коли ви відвідуєте жіночу нижню білизну (докладніше про захист та обробку персональних даних). Це може включати в себе запис одного або декількох файлів cookie або анонімних ідентифікаторів. Ми також використовуємо печиво та анонімні ідентифікатори, коли ви взаємодієте з послугами, запропонованими нашими партнерами, такими як рекламні послуги, наприклад, що може з'явитися на інших сайтах.